Jak odstawić lek przeciwdepresyjny u 49-latki?

Witam mam pytanie jestem po chorobie nowotworowej 5 lat remisji od 4 przyjmuje regularnie poltram combo 37.5mg.po 2 3razy dziennie. Ostatnio próbowałam odstawić i się zaczął horror zmiany depresyjne płacz itp. Choruje na tarczyca eutyrox 100 biorę mam 49 lat od 9 nie am macicy ale 1 jajnik czy zmiany depresyjne płacz przygnębienie może być menopauza? Doktor przepisał pramolan 50mg.boje się brać z poltram combo... Co robić psychiatra? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym odstawienie leków przeciwdepresyjnych za każdym razem konsultować z psychiatrą.