Jak odstawić Tramal?

Witam. Wpadłam w pułapkę leku tramal. Po dłuższym jego brania zauważyłam że nie da się to odstawić bez większego problemu....Ale nie na tym problem.polega. Dziś mija tydzień jak nie biorę i strasznie kręci mi się w głowie i dochodzi u mnie do momentalnych utrata swiadomosci. Czy to skutek uboczny brania tramalu?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Konieczna jest dokładna ocena pani stanu klinicznego. Jeśli nie przyjmuje pani leku od tygodnia to raczej wątpliwe żeby ww. objawy były wynikiem dzialania niepożądanego leku.