Jak odzwyczaić dziecko od jedzenia w nocy?

Witam mam 7 misiecznego niemowlaka, Karmie go piersia w dzien podaje mu kaszki sloiczki z przecierami owocowymi jak i miesnymi, podaje mu rowniez herbatki owocowe bo samej wody do picia nie chce. Niestety pojawia sie problem z ktorym nie moge sobie poradzic jak odzwyczaic go od jedzenia w nocy, wstaje mi po 5-8 razy w nocy i ssie cycka i samoprzytulenie czy ukolysanie nie wchodzi z rachube musi byc cycek i wtedy usypia, od 4 mcy ma juz ząbki {4) i ida dalszemoze to jestproblem :) pozdr

Milena Lubowicz

Być może problemem są ząbki, proszę spróbować posmarować dziąsła dziecka maścią na ząbkowanie i zobaczyć czy będzie spał spokojniej.
Pozdrawiam