Jak odzyskać motywację w życiu?

Mam 20 lat i od dłuższego czasu wydaję mi się że jestem z góry skazana na porażkę. Przez 3 lata liceum uczyłam się ile tylko byłam w stanie a moja matura wcale nie była jedną z lepszych matur. Ciągle mam wrażenie że jestem głupsza od innych. Z tego powodu boję się zacząć cokolwiek robić. Wybieram się na studia, na które są egzaminy wstępne, ale nie mogę zabrać się za naukę, bo ciągle czuję że i tak się na nie nie dostanę i nic mi się nie uda. Z tego powodu nie mam już ochoty robić niczego. Chodzę do ostatniej klasy szkoły muzycznej i nie mam już siły ćwiczyć, bo ciągle mi nie wychodzi. Straciłam już wszelką motywację i nie mam pojęcia co mam ze sobą dalej zrobić. Codziennie jestem na siebie zła że mam teraz tak dużo czasu a nie pożytkuje go dobrze. Ale nie potrafię nic z tym zrobić. Ciągle czuję że nic w swoim życiu nie osiągnę.

Witam, proponuję umówienie się na wizytę u psychologa bądź poszukania wsparcia u bliskiej osoby.