Jak opanować nawyk ruszania głową?

Witam mam pytanko poniewaz mam dzwna,dolegliwość dziwne ruszanie glowa jak bym mowila nie czasami nie idzie rego kontrolować drzenie rak poniewaz sie denerwuje bo chce to powstrzymać niewiem co to jest jak zasypiam to tez mam odruchy calego ciala i sie wybudzam prosze o rade

Wymaga Pani wizytę i badanie neurologiczne prawdopodobnie jest to drżenie samoistne często genetyczne ale może lekarz neurolog zapisać leki, które zmniejszą nasilenie, pozdrawiam.