Jak oponować kompulsywne picie wody?

Witam mam 20 lat i zdiagnozowana anoreksje moje bmi to około 14 ale od pewnego czasu mam dziwaczny problem i juz właściwie nie wiem co mi jest. Opijam się woda i nie mogę nad tym zapanować na raz wypijam do 2-3 l wody potem mam okropne wyrzuty sumienia i boję się że przytyje i nie pozbę się tej wody z organizmu waga pokazuje więcej i więcej wiec przestaje pić cokolwiek następnego dnia a potem znowu rzucam sie na wodę. Na początku myślałam że mam coś w rodzaju bulimi ale ja nie jem i mocno ograniczam posiłki nawet wtedy kiedy wypijam te ilosci płynów. Co mi tak naprawdę jest i jak mogłabym sobie z tym poradzić i czy wogole jest coś takiego?

Dobry Wieczór Pani,

Napisała Pani, że ma zdiagnozowaną anoreksję, a czy jest Pani w leczeniu?

Proszę nie czekać, z Pani relacji wynika, że wskazane jest dla Pani leczenia psychoterapeutyczne/psychologiczne/psychiatryczne.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam serdecznie,

Problem, jaki Pani opisuje - anoreksja jest bardzo poważny. Wymaga leczenia terapeutycznego oraz konsultacji z psychiatrą. BMI, jakie Pani podała jest bardzo niskie. Rozumiem, że diagnoza została postawiona przez specjalistę? Z racji, że opisała Pani swój obecny stan, podejrzewam, iż również Panią on niepokoi. Zachęcam do zgłoszenia się do specjalisty.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA