Jak opóźnić miesiączkę tabletkami antykoncepcyjnymi?

Witam, mam nurtujące dla mnie pytanie. Chciałabym opóźnić okres (biorę tabletki antykoncepcyjne). Opóźniając wystarczy, że nie będę robić przerwy - a po skończonym blistrze zrobie przerwe tak jak zawsze, czy jak? Pozdrawiam, Klaudia

Milena Lubowicz

Nie wiem jakie tabletki Pani przyjmuje- czy są w opakowaniu tylko tabletki z hormonami czy też tabletki placebo. Jeżeli Pani nie zrobi przerwy (w przypadku tabletek placebo oznacza to nie branie ich, tylko od razu zaczyna Pani następne opakowanie) to po skończonym drugim blistrze robi Pani zwykłą przerwę, taką jak zawsze.
Pozdrawiam