Jak opóźnić wzwód?

Witam Wszystkich! Jestem chłopakiem i mam 15 lat.Mój problem polega na tym, że mój penis staje po jakiejś minucie a przy filmach pornograficznych nawet w 15 sekund, mogę powiedzieć, że ''staje na zawołanie''. Miałem dziewczynę, całowaliśmy się itp. od samego początku całowania stał mi. Czy jest jakiś sposób na wolniejszy wzwód? Proszę o odpowiedź. A tak przy okazji czy 13,5 cm długości penisa i 12 cm grubości w moim wieku to dobrze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po pierwsze twoje wymiary mieszczą się jak najbardziej w normach długości penisa. Tym z pewnością się nie przejmuj. Odnosząc się do teoretycznej nadmiernej pobudliwości muszę poinformować Cię iż to także nie jest problemem. Użyłem stwierdzenia teoretycznej. ponieważ pobudzenie seksualne i w rezultacie wzwód wynika z podniecenia. Być może nie współżyjesz jeszcze regularnie i stad wzwód przy każdym kontakcie z partnerką ale z pewnością nie jest to patologia.