Jak pobudzić hormon wzrostu u 13-latki?

Moja córka chce urosnąć, jak pobudzić u niej hormon wzrostu?Ma 13 lat 155 cm wzrostu i waży 46 kg.Przez ostatni miesiąc urosła 1,5 cm myślę, że to dzięki diecie wysoko białkowej.Czy bezpiecznie byłoby kupić przez internet tabletki z lizyną "Ultimate Nutrition AOL" lub pobrać e-book wzrost max.Córka ma poziom GH w normie, więc czy mogłoby to przynieść jakieś niepożądane skutki?Jak można zwiększyć pozom GH w naturalny sposób, czy są jakieś ćwiczenia?

Szkoda pieniędzy.Decyzję dotyczące postępowania należą w kompetencji do

endokrynologa- myślę,że córcia miała wykonane rtg nadgarstka celem oceny wieku

kostnego?

Pozdrawiam ciepło