Jak podawać dziecku Neozine Forte?

Witam syn goraczkawal 2 dni A dziś pojawił się katar i kaszel . Ząb się przebija podawałam ibuprom forte rano dostałam neozine forte pisze 3 razy na dobę? Czyli co równe 8 godz nawet w nocy ? I czy przy zwiększonym mogę z tym lekiem podać krople sinecod jeśli tak to w jakim odstępie czasu od syropu syn waży 15 5 kg

Szanowna Pani, najlepiej aby leczeniem dziecka zajął się pediatra, przez portal nie zajmujemy się leczeniem pacjentów. Serdecznie pozdrawiam