Jak podawać dziecku szczepionkę bakteryjna polyvilacinium?

Witam mam taki problem.od półtora tygodnia podaje synowi szczepionkę bakteryjna polyvilacinium .1tydzien dostał po 1 na wieczór.kolejny właśnie .powinien dostawać rano i wieczorem po jednej a mąż zakraplać 2na noc przez 3 dni. I co teraz ??? Wypada na dzień 4 krople i tak dostawał ale jednak dawka była nocna. Czy podawanie dalej rano i wieczorem będzie ok?i będzie działać jak trzeb.a

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, podawanie dalej rano i wieczorem będzie w porządku i nie powinno to w żaden sposób wpłynąć na działanie szczepionki.