Jak podnieść swoje nastawienie do pracy?

Rozpoczełam staż lekko ponad miesiąc temu, czuje, że się nie nadaje Pracownik ciągle robi mi jakieś docinki Wiem, że dzięki temu jeśli wytrwam będzie mi łatwiej w życiu. Lecz nie mam siły psychicznej nie wiem co robić To moja pierwsza praca, nie przejmuje się praca fizyczną lecz tym człowiekiem. Jestem zbyt słaba psychicznie Bardzoprosze o rade co moge zrobić zeby podnieść swoje nastawienie pozytywne do życia. By się nie poddawać.

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej w np.: Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic (w ramach NFZ).

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza