Jak pokazać byłej dziewczynie, że nie jestem już taki zazdrosny jak kiedyś?

Jak pokazać byłej która nie chce gadać że już nie jestem taki zazdrosny jak kiedyś i żebym dostał 2 szansę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością czynami, choć w tej sytuacji może być to trudne ze względu na fakt ,że nie jesteście już razem. Proponuje zostawić jej wiadomość z prośbą o rozmowę.

Witam,
może Pan tylko powiedzieć lub napisać jej taką informację z prośbą o drugą szansę. Dziewczyna może jednak nie zmienić zdania.
Pozdrawiam