Jak polepszyć sobie wzrok?

Witam, chciałbym się zapytać, jak polepszyć wzrok. Jednym okiem widzę dość dobrze, ale drugim prawie nic. Co mam zrobić?
ponad rok temu

Lek. Katarzyna Szymanek

Witam,

Może ma Pan wadę wzroku, wtedy wystarczy dobór odpowiednich szkieł korekcyjnych. Ale przyczyn pogorszenia widzenia jest wiele i mogą one wynikać też z różnych chorób rogówki, soczewki czy siatkówki.
Ważne, czy było to nagłe pogorszenie widzenia, czy jest tak od dawna. W tym pierwszym przypadku powinien Pan pilnie skontaktować się z okulistą, jednak w obu przypadkach odpowiedzi na Pana pytanie, może udzielić okulista po zbadaniu i ustaleniu przyczyn słabszego widzenia.

Pozdrawiam serdecznie