Jak pomóc 23-letniej córce z depresją?

Czy to depresja u mojej córki ?Ma 23 lata,została dwukrotnie wyrzucona z wymarzonych studiów artystycznych .Powodem były lęki , samotność w wielkim mieście daleko od domu w małej miejscowości , kłopoty z koncentracją ,senność ,apatia, drażliwość ,huśtawki nastrojów co spowodowało konflikty z otoczeniem. Teraz jest w domu 4 miesiąc.Podjęła leczenie ale małe są efekty,przytyła, nie chce wychodzić z domu . Jej świat to książki ,fimy,internet i zaciemniony pokój .Brak celu w życiu.Jak jej pomóc ?

Dzień dobry!

Warto, aby obok opieki psychiatrycznej i leczenia farmakologicznego, córka zdecydowała się na psychoterapię.

Pozdrawiam!