Jak pomóc dorosłemu dziecku, cierpiącemu na anoreksję i depresję?

Mam pięćdziesiąt lat, jestem kobietą, matką.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jan Karol Cichecki

Witam.

Rozumiem, że w związku z ogromnymi emocjami związanymi z cierpieniem Pani dziecka, nie mogła Pani klarowniej przedstawić sytuacji. Może jednak zechciałaby Pani nakreślić problem na łamach naszego portalu?

Nie pozostaje mi jednak w tej sytuacji i na ten moment nic innego, jak zaproponować Pani namówienie członka rodziny do skontaktowania się z najbliższą poradnią zaburzeń odżywiania lub lekarzem psychiatrą, specjalizującym się w leczeniu tychże problemów zdrowotnych.

Pozdrawiam serdecznie