Jak pomóc dziewczynie uzależnionej od metamfetaminy?

Jak pomóc mogę mojej dziewczynie która jest uzależniona od Methamfetamina? Nie wiem czy tak do końca jest uzależniona ale ciągle o tym mówi i gdzieś co tydzień z koleżanką bierze. Bardzo mi na niej zależy ale nie wiem czy dam radę tak żyć. Co robić? Zastanawiałem się nad spróbowaniem zostawić ja ale nie wiem czy dam radę. A też nie mogę patrzeć jak niszczy sobie życie :-(

Dzień dobry,

Sam musi sobie Pan odpowiedzieć czy chce być w takim związku.
Jedynie co może Pan zrobić - to namawiać partnerkę na podjęcie leczenia. W Polsce są to różne placówki leczenia uzależnień/poradnie zdrowia psychicznego - proszę szukać analogicznych za granicą.