Jak pomóc kobiecie z nieregularnymi, bolesnymi miesiączkami?

witam, zona ma nieregularne bolesne miesiaczki do tego sa omdlenia z utrata swiadomosci ( 50 lat ) , dretwienia rak i nog. po spozyciu cukrow np rodzynek lub napoi z dodatkiem cukru stan jej poprawia sie , w przeszlosci zona chorowala na anemie. prosze o jakas konkretna podpowiedz ,dziekuje

Lek. Paweł Szadkowski

Objawy neurologiczne mogą z dużym prawdopodobieństwem wynikać z hipoglikemii (dość charakterystyczna poprawa po spożyciu cukrów prostych). Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub internisty w celu dokładnego zbadania, pokierowania diagnostyką i leczeniem. Wyjaśnić dolegliwości pomogą badania: glukoza na czczo, morfologia krwi z rozmazem ręcznym, EKG, pomiar ciśnienia tętniczego i inne.