Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pomóc mężczyźnie z erekcją?

Mężczyzna 18 lat Witam, mój problem polega na tym, ze od jakiegoś czasu mam problem z erekcją, nie tyle z wywołaniem jej jak z jej utrzymaniem, chciałem dzisiaj odbyć stosunek z dziewczyna (3 dzień z rzędu) i niestety nie daliśmy rady nawet wywołać erekcji, problem pojawia się sporadycznie, ale jednak w moim wieku jest to dość krępujący problem, prawie nie spożywam alkoholu, pale tez niedużo, nie masturbuje się od dłuższego czasu, proszę o pomoc i w miarę szybka odpowiedz .
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Problemy z erekcją są bardzo powszechne wśród młodych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają współżycie. Silne poczucie presji, pragnienie "sprawdzenia się" często owocują wzrostem lęku przed kompromitacją i niesprostaniem zadaniu. Im bardziej zależy im na partnerce, tym większa szansa, że penis zacznie "płatać figle". Pomocna może być wyrozumiałość wobec siebie (świadomość, że pewne rzeczy są naturalne i powszechne) i rozmowa z seksuologiem, który obali wiele mitów związanych z seksualnością i zaleci skuteczne leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy