Jak pomóc mężowi?

Mój mąż zaczął łysieć i bardzo się tym przejmuje. Mnie to nie przeszkadza, ale widzę, że jego to gryzie. Co mu doradzić?
ponad rok temu

Najlepiej będzie, gdy zapewni go Pani o swoich uczuciach do niego i akceptacji dla jego wyglądu. Może warto rozważyć zmianę fryzury na bardzo krótką – nie widać wtedy tak bardzo łysiny. Dostępne na rynku preparaty są drogie i często nieskuteczne, jednak jeśli mogą Państwo sobie na nie pozwolić – może warto spróbować? Pozostaje jeszcze leczenie zabiegowe (koszt to kilka tysięcy złotych).

Proszę zapisać go do trychologa lub dermatologa, lekarz przeprowadzi wywiad z mężem, zleci odpowiednie badania, przepisze leki do stosowania oraz zleci odpowiednie zabiegi.