Jak pomóc mojej córce ze zdiagnozowaną hipoglikemią?

Moja córka ma 7 lat i rozpoznano u niej hipoglikemie reaktywna ma ścisłą dietę,ciągle skarży się na ból głowy, podwójne widzenie i brokat w oczach A ja nie wiem jak jej pomóż A wizytę mamy dopiero na 13 marca jak jej pomoz

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby zapobiec niepożądanym następstwom hipoglikemii po-posiłkowej należy bezpośrednio po dużym posiłku podać dziecku napój, bądź przekąskę z dużą zawartością cukrów prostych.