Jak pomóc mojej mamie z POChP?

Witam. Moja Mama ma pohp dość często łapią ją ataki duszności gdzie nie może oddychać. Jest pod opieką punmunologa przepisał leki ale nie skutkuja, a dodatkowo ma zalegająca wydzielinę podaje flegamine i oklepyje ale skutku nie ma:/ co robić dalej

Szanowna Pani, zmianę leczenia należy uzgodnić z lekarzem prowadzącym, można rozważyć tlenoterapię