Jak pomóc mojemu mężowi, który nie widzi sensu życia?

Witam mój mąż cały czas płaczę słuch piosenek płaczę pisze że chce się zabić ja bardzo go mocno kocham i nie chce żeby sobie coś robił bardzo go kocham mamy w drodze dziecko i ja jestem mamą bardzo bym chciała żebyście mi pomogli proszę ja nie chcę go straci bo ja go bardzo mocno kocham dziękuję

Dzień dobry, proszę porozmawiać z mężem aby skorzystał z konsultacji z lekarzem psychiatrą i psychologiem. Jeżeli istnieje ryzyko i Pani mąż mówi że chce się zabić mogą Państwo skorzystać z szybkiej pomocy w Szpitalu Psychiatrycznym lub z interwencji kryzysowej.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka