Jak pomóc ośmiomiesięcznemu synkowi, który ma ciągły katar?

Witam mój ośmiomiesięczny synek od jakiś trzech miesięcy ciągle ma katar Inchalacje, woda morska, kropelki, ściąganie ipt nic nie pomaga. Kiedy byłam z tym u naszego lekarza to Pani dr stwierdziła ze dziecko ładnie oddycha przez nos, ale tłumacze że może akurat teraz ale normalnie to ciągle ,,furczy" mu w nosie. Widze że go to męczy bo jest ciągle rozdrażniony. Jak mu pomóc. Dodam że miał robiony również wymaz z nosa który nic nie wykazał

Milena Lubowicz

Być może wskazana byłaby konsultacja alergologa, może z tym związany jest ciągły katar.
Pozdrawiam