Jak pomóc synowi leczącemu depresję?

mój syn choruje na depresję, od kilku tygodni bierze leki i chodzi na terapię. Jak na razie nie widać żadnej poprawy, nadal czuje się żle, nie może pracować. W jaki sposób mogę mu pomuc, jak mam się zachować jak go wspierać

Dzień dobry,

Proces leczenia wymaga czasu, często bardzo długiego - i to zarówno farmakoterapia, jak i psychoterapia.
Myślę, że najlepiej spytać syna czy potrzebuje Pani pomocy, a jeśli tak to jakiej.