Jak poprawić kształt piersi po porodzie?

Witam. Ważę ok. 55 kg, mam 24 lata, nie pracuję, trochę ćwiczę w domowym zaciszu. Mam duży problem z piersiami - są obwisłe. Przed ciążą miałam rozmiar biustonosza 70B/C, w ciąży urosły do rozmiaru 75H. A teraz noszę 65H. Jestem 8 miesięcy po porodzie, karmiłam przez 3. Pomóżcie, co zrobić, żeby one się podniosły i stały się jędrne? Czy są jakieś kremy, żele czy tabletki hormonalne? Słyszałam coś o jakiś pradach - czy istnieje coś takiego?
24 LAT ponad rok temu

Witam!

Myślę, iż mogą pomóc Pani:
1. treningi na siłowni pod okiem trenera (rozwinie Pani mięśnie podtrzymujące piersi, przez co ulegną optycznemu zmniejszeniu),
2. ciepło-zimne natryski (poprawią ukrwienie, ujędrnią),
3. kremy ujędrniające (na rynku jest wiele preparatów ujędrniających, napinających skórę piersi),
4. w ostateczności może się Pani zdecydować na zabieg chirurgiczny (wskazaniem byłyby przeciążenia kręgosłupa na skutek dużej masy piersi),
5. dieta odchudzająca (nie wiem, czy jest Pani potrzebna, gdyż nie podała Pani swojego wzrostu).

Proszę się nie załamywać!

Pozdrawiam ciepło!