Jak poradzić sobie z biegunką i bólem brzucha?
Od kilku dni mam biegunkę i bol brzucha . Jem tylko domowe jedzenie i nikt w domu nie choruje. Zapach i konsystencja nie sa za ciekawe. jakie preparaty szybko ją zatrzymają. Dbam o higienę myje ręce nie biorę leków A często mam biegunkę . Badania mocz krew USg wzorowe. Nagle parcie na stolec i najgordzy bol i wtedy biegiem do toalety Potem spokoj i za kilka dni to samo Pomocy

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Badanie moczu na leukocyty
Ogólne badanie moczu, to jedno z podstawowych badań. Polega na ocenie próbki moczu pod kątem różnorodnych cech, m.in. leukocytów. Lekarz Łukasz Dubielecki pokaże jak wykonać badanie w domu.
Dzień dobry,
opisane objawy wymagają konsultacji stacjonarnej u lekarza gastrologa, który po dokładnym zebranym wywiadzie oraz przeprowadzeniu badania fizykalnego zleci odpowiednia diagnostykę obrazową, której Pan nie miał wykonanej, a jest wymagana przy opisanych dolegliwościach.
Pozdrawiam