Jak poradzić sobie z bólem przy stosunku?

Witam mam 46 lat 5 lat temu zdiagnozowano u mnie nowotwór poddałam się operacji usunięcia miednicy i przydatkow mam skróconą pochwę W ciągu tych 5 lat miała kilka prób odbycia stosunku seksualnego niestety ból i dyskonfort jaki odczuwam sprawia że nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy zdecydować się na zbliżenie do mojego obecnego partnera jestem zrozpaczona Byłem u kilku lekarzy ale jedyne co słyszę że niestety mam 5 cm pochwy i muszę się z tym pogodzić. Czuje się jeszcze młoda i chciała bym poczuć się kobietą

Szanowna Pani, proponuję wizytę u chirurga plastycznego, mam nadzieję że będzie w stanie Pani pomóc. Serdecznie pozdrawiam