Jak poradzić sobie z chorobliwą zazdrością i brakiem zaufania?

Witam, Jestem kobietą po kilku nieudanych związkach w każdym z nich zostałam odrzucona lub zdradzona. Jestem lesbijką i po latach układania sobie życia samej spotkałam kobietę w której się zakochałam..chcę jej ufać ale nie wiem czy potrafię.Nie wiem jak mam sobie poradzić z chorobliwą zazdrością mieszkamy w dwóch różnych miastach dzieli nas ok 200 km więc nie widzimy się za często co mi nie pomaga w poczuciu bezpieczeństwa.Ona mówi że mnie kocha i nic się nie dzieje.Chce ufać.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Dzień dobry!

Uczuciem zazdrości i braku zaufania, które towarzyszy Pani od dawna i jest obecne w kolejnych związkach, warto zaopiekować się w psychoterapii.

Pozdrawiam!