Jak poradzić sobie z długami?

niewiem gdzie się udać niemam wsparcia ani w mężu ani dosłownie w nikim chcę odejść od mężai wyjechać za granicę ale szkoda mi zostawić mojego czteroletniego synka który jest do mnie przywiązany .Mam mnóstwo długów niemam z czego płacić mieszkam z teściami którzy także nie są do mnie zle nastawieni teść mnie wyzywa a nawet raz tak mnie pobił że robiłam obdukcję .

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, tam może Pani uzyskać m.in. pomoc psychologiczną, prawną czy socjalną. Pomoc udzielana jest bezpłatnie.