Jak poradzić sobie z moim problemem z biodrem?

Od roku mam problem z biodrem. Zaczęło się od treningu piłkarskiego podczas którego strzeliło coś w pachwine (najpewniej przywodziciel). Przez prawie 2 miesiące nie mogłem kopnąć piłki. Gdy problem trochę ustąpił, zaczął się ból w biodrze (pod miednicą - jakby między miednicą a udem). Boli przy wychodzeniu z samochodu czy przy rozszerzaniu nóg w pozycji siedzącej ze zgiętymi kolanami. Nie mówiąc już o siedzeniu po turecku, bo to niemożliwe - czuję wówczas w tym miejscu ogromny, kłujący ból. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć o co chodzi?

Szanowny Panie, na początku należałoby wykonać badanie RTG stawu biodrowego i udać się z wynikiem do ortopedy