Jak poradzić sobie z nerwami?

Mam nerwy na wszystko. Na nicnierobienie-marnowanie czasu. Na robienie. Na ogladanie TV, nawet na mycie, bo sobie z tym nie radzę. W pracy się nie odnajduję, bo mam problem z prostymi rzeczami. teraz nie pracuje. Jestem tak strasznie nerwowa, że spac nie mogę. Na naukę nerwy, na wszystko nerwy. Co bym nie robiła to nerwy. Leki nie pomagają, mam psychoterapię. Ja mam nerwy na życie. te nerwy mnie zabijają. Co robić?

Dzień dobry,

Jeżeli jest Pani w terapii, to najlepiej porozmawiać o tym z psychoterapeutą, który Panią zna osobiście.

Witam,
najlepiej takie sprawy omawiać na sesjach z psychoterapeutą. Jest on zaznajomiony z sytuacją w odróżnieniu od specjalistów tutaj.
Pozdrawiam