Jak poradzić sobie z ojcem alkoholikiem?

Dzien dobry mam nie wiele lat ale niewiem co mam robic ojciec zdradza matke i jest alkoholikiem matka wie o tym sama bardzo dobrze ale nic z tym nie robi . Jest godzina 00.12 przez niego mam refluks i wszystko mnie boli nawet i serce i niewiem co mam zrobic sama nie moge sie skupic na nauce i innych waznych rzeczach prosze pomuzcie mi bo sama sobie nie daje rady. Prosze bardzo o pomoc
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę szukać pomocy w ośrodkach dla rodzin osób uzależnionych. Pomoc dla Ojca to tylko odwyk w zakładzie zamkniętym.

Witam Serdecznie,

Mam zbyt mało informacji...

Rozumiem, tak jak potrafię tak trudną sytuację rodzinną.
Proszę nie zwlekać i poprosić kogoś dorosłego i zaufanego o pomoc i razem skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Warszawie, gdzie całodobowo i bezpłatnie specjaliści udzielą potrzebnych i skutecznych wskazówek oraz odpowiedniego wsparcia rodzinie-po wstępnym rozpoznaniu.

Zapraszam mocno do kontaktu ze mną, w ramach bezpłatnego bonusu ode mnie.

Życzę wewnętrznej siły,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com