Jak poradzić sobie z pieprzykiem na wardze sromowej?

Witam, mam dosyć dużego pieprzyka (1cm) na wardze sromowej. Niestety parę razy podczas golenia najechałam na niego maszynką i dosyć mocno krwawił i nawet się trochę oderwał. Chciałabym iść go usunąć i oddać na biopsje, tylko boję się o to, że podczas usuwania pieprzyka zostanę oszpecona tam na dole, bo wiem że takie zmiany trzeba usuwać z marginesem. Czy mam rację? Ten fakt powstrzymuje mnie przed pójściem na usunięcie tego pieprzyka. Może są inne metody o których nie mam pojęcia?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę mimo wszystko umówić się na wizytę do dermatologa w celu oceny zmiany. Lekarz po zbadaniu wyjaśni Pani, jak duże musiałby być nacięcie.