Jak poradzić sobie z problemem nietrzymania moczu?

Witam Mam 32 lata i problem z nietrzymaniem moczu. Zaznacze ze nie mam dzieci, wiec nie jest to dolegliwosc, ktora moze wystapic po ciazy i po porodzie. Jest to nagle parcie na pecherz, i w przypadku nie skorzystania z toalety dochodzi do mimowolnego popuszczenia. Czasami ta dolegliwosc ustepuje na pare tygodni np. podczas wakacji, gdy odpoczywam a potem znow wraca. Czasami parcie wystepuje nawet co 30minut, co jest bardzo uciazliwe, popuszczanie nie jest zwiazane z kichaniem lub podnoszeniem czegos ciezkiego. Oczywiscie konsultowalam to z ginekologiem, ktory stwierdzil ze ginekologicznie jest wszystko dobrze I zalecil wizyte u urologa, ktory wykonal mi usg i rowniez nic nie stwierdzil. Problem trwa juz ponad 2 lata i nie wiem gdzie szukac pomocy.

Szanowna Pani, radziłbym udać się do lekarza, który specjalizuje się w urologii ginekologicznej, być może trzeba będzie wykonać dodatkowe badania jak test urodynamiczny. Pozdrawiam