Zapytaj lekarza

1 , 0 3 3 , 2 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

dr Ewa Szmaj Kosmetolog, Katowice
51 poziom zaufania

Witam serdecznie,
pytanie czy są to rozstępy czerwone czy białe. Białe wymagają więcej pracy, ale polecam złuszczanie kwasami + mezoterapię igłową lub karboksyterapię.

Pozdrawiam!
ES

0

Witam
Najbardziej skuteczne metody leczenia rozstępów to laser frakcyjne CO2 ( polecam eCO2 Lutronic) lub radiofrekwencja mikroigłowa. Można spróbować również głębokie peelingi i karboksyterapię.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Laser frakcyjny CO2 jest skuteczną metodą w leczeniu rozstępów. Najlepiej stosować w tym przypadku techniki łączone np. seria zabiegów Dermapen z osoczem plus preparat PRX-T33. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Procedurę leczenia dobiera się indywidualnie do pacjenta w trakcie kwalifikacji do zabiegu do czego zachęcam. Poza tym należy zwrócić uwagę na odpowiednią profilaktykę w postaci regularnego stosowania w domu peelingów do biustu oraz kremów do biustu.

0

Witam, usuwanie rozstępów jest najbardziej efektywne w momencie, gdy sa one jeszcze w tzw. fazie zapalnej (sino-czerwone). Warto udać się do dermatologa lub gabinetu medycyny estetycznej w którym zostaną dobrane najodpowiedniejsze zabiegi do Pani typu problemu. Bardzo skuteczna jest laseroterapia połączona z mezoterapią igłową. Należy pamiętać, że są to zabiegi, które zalecane są w serii tak aby przyniosły pożądane efekty.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy