Jak poradzić sobie z takim lękiem przed pójściem do szkoły?

Od jakiegoś czasu mam stany lękowe jeśli mam chodzić do szkoły, kiedy słyszę słowo szkoła robi mi się nie dobrze, zaczynam się stresować i nie mogę jeść. Kiedy jestem w domu jestem zupełnie inną osobą, mogę rozmawiać i się uśmiechać. Ale kiedy jestem w szkole, w internacie płaczę wieczorami tak strasznie boje się mojej szkoły, boje się chłodzenia do niej, jej silnego stresu z którym nie radzę sobie od jakiegoś czasu. Nie mam z kim o tym porozmawiać myślałam nawet o nauce indywidualnej ale nie mam pojęcia czy to dobry pomysł. W pierwszej klasie technikum wieczorami codziennie w internacie przez całą noc płakałam bo musiałam tam iść, teraz niedziela dla mnie jest najgorszym dniem. Pocę się nie mogę nic zjeść, nie wiem co zrobić w takim wypadku

Witam,

w opisanym przypadku wskazana wizyta stacjonarna u psychologa lub psychoterapeuty który w opisanych przez Panią problemach jest w stanie spróbować znaleźć wyjście i pomóc w tym przypadku.

Proszę nie odwlekać z decyzją i pozwolić sobie pomóc.

Pozdrawiam