Jak poradzić sobie z takim zachowaniem mojej babci?

Witam serdecznie, borykam się z takim problemem. Babcia ma ok. 80 lat od trzech tygodni jest z nią taki problem ze zaległa przestała jeść chowała przygotowane jedzenie, doprowadziło to do wizyty w szpitalu. Po wyjściu dalej leży mimo iż z medycznego punktu widzenia powinna chodzić. Wypróżnia się pod siebie(pampers). Dodatkowo wszędzie widzi robaki.

Niestety bez osobistego zbadania lekarz nie może postawić rozpoznania. Z opisu mogę podejrzewać zaburzenie, które wymagają leczenie a im szybciej, tym lepiej. Koniecznym jest skontaktowaniem się z psychiatrą. Do psychiatry nie trzeba mieć skierowania.