Jak poradzić sobie z tymi objawami i nawracającą infekcją?

Witam, mam 32 lata. Od jakichś 6 mcy borykam się z nawracającymi infekcjami intymnymi. Swędzenie, przykry zapach, na zmiane wodnista i biała gęsta wydzielina z pochwy. Ostatnio użyłam leku gynoxin 3 tab i problem się rozwiązał. Niestety po tygodniu wrócił (w międzyczasie spałam z partnerem). Dodatkowo od jakiegoś czasu dokuczają mi zmęczenie, senność, w buzi na wewnętrznej stronie ust zrobił mi się pęcherz z żelową konsystencją. Teraz na języku pojawiły się plamy i ból jak po oparzeniu, a jego kształt bo boku jest nierównomierny. Mam wieczne zaparcia i bardzo wzdety brzuch w dolnym jego odcinku. Prośba o pomoc. Pozdrawiam

Witam,

bez badania przedmiotowego i badań obrazowych i laboratoryjnych ciężko stwierdzić co może Pani dolegać.

Wskazana wizyta u lekarza ginekologa który wykona badanie wraz z diagnostyką i oceni stan Pani zdrowia wyrazie nieprawidłowości zleci odpowiednie leczenie lub zleci odpowiednią konsultacje do innego specjalisty.

Od czegoś powinno się zacząć aby pomóc Pani.

Pozdrawiam