Jak poradzić sobie ze znużeniem pojawiającym się przy zmianie pogody?

Jak poradzic sobie ze znuzeniem pojawiajacym sie przy zmianie pogody,dodam tez ze wtedy cierpie na kompletny brak koncentracji,smutek,jestem bardzo senna.Trwa to juz bardzo dlugo ale tylko wtedy gdy aura jest niekorzystna,przekladam nawet rozne sprawy do zalatwienia bo nie jestem w stanie wydobyc slowa.Prowadze zdrowy tryb zycia,jem duzo warzyw cwicze,wyniki badan mam dobre,jakies 2 lata temu mialam lekka nerwice i czasem bralam xanax 0,25potem wszystko ustapilo.Dziekuje

Witam,

Chciałam zachęcić Panią do aktywności fizycznej w ten trudny czas. Ale pisze Pani, że Pani ćwiczy. Może basen, może sauna, a może chociaż kąpiel w pianie. Warto zadbać w tych trudnych dniach o to, aby robić sobie drobne przyjemności, być może trochę zwolnić, jeśli ma Pani taką możliwość. Jeśli to nie pomoże,a chciałaby Pani coś zrobić z problemem, zachęcam do podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska