Jak postępować, kiedy partner zostawił?

jak postepowac gdy on zostawil mnie z malym dzieckiem , nieporaz pierwszy sie wyprowadza jest DDA potem placze do telefonu gdy tylko znajdzie sie u siebie w domu

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej miejscowości psychoterapeutę/ośrodek, który zajmuje się psychoterapią pary/małżeńską. Jeżeli będzie taka "konieczność", to lekarze/terapeuci mogą zaproponować również indywidualną psychoterapię partnerowi/Pani.