Jak postępować mająć taki wynik badania kręgosłupa?

proszę o analize wyniku mr odcinka L/S kręgosłupa wykonano w obrazach T1, T2, T2 FAT SAT poniewaz mam dretwienie nogi lewej i dolnej czesci kregusłupa mam straszny ból Pogłębienie lordozy lędźwiowej oraz minimalne skrzywienie lewoboczne. Trzony kręgów o prawidłowej wysokości. W trzonie L3 po stronie prawej drobny naczyniak lub wyspa tłuszczowa szpiku. Minimalne obniżenie intensywności sygnału i wysokości krążka L4/L5 świadczące o niewielkiej/częściowej dehydratacji. Pozostałe krążki międzykręgowe o prawidłowym sygnale. Na L4/L5 tylno-prawoboczne uwypuklenie/protruzja krążka do otworu międzykręgowego, z modelowaniem przebiegu prawego nerwu L4. Dyskretne modelowane przedniego zarysu worka oponowego na L4/L5 i L3/L4 przez rozluźnione pierścienie włókniste krążków (wym. AP worka oponowego około 12mm). Otwory międzykręgowe na L3/L4 modelowane asymetrycznie w częściach dolnych - węższy otwór prawy, bez widocznego ucisku nerwu L3. W obrazie stawów międzywyrostkowych nieduże pogrubienie więzadeł żółtych głównie na L5/S1. W pozostałym badanym zakresie prawidłowe obrysy worka oponowego, szerokość kanału kręgowego i otworów międzykręgowych. Końcowy odcinek rdzenia kręgowego o prawidłowej objętości i sygnale, nieuciśnięty. Stożek rdzeniowy na poziomie Th12/L1. Wnioski: Dyskopatia L4/L5 z modelowaniem prawego nerwu L4 w zwężonym otworze międzykręgowym oraz nieduże uwypuklenie krążka L3/L4 bez widocznego ucisku nerwów L3, z modelowaniem silniej prawego otworu międzykręgowego. Wskazana korelacja opisanych zmian z obrazem klinicznym. co mam robić
KOBIETA, 43 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

Wskazana wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego celem otrzymaniem skierowanie do specjalisty ortopedy, neurologa lub fizjoterapeuty którzy po obejrzeniu płytki badania przeprowadzi dokładny wywiad z badaniem fizykalnym i zleci odpowiednie zalecenia do stanu klinicznego.

Pozdrawiam