Jak postępować po ekstrakcji górnego zęba?

Witam. Z 2 tygodnie temu miałem wyrwaną górną czwórkę poprzez chirurga. Przestrzegałem zaleceń lekarza lecz coś mnie niepokoi. W miejscu ekstrakcji mam w dalszym ciągu pustą przestrzeń, tak jakby te miejsce się nie zrastało. Wykluczyłem suchy zębodół ponieważ nie odczuwałem żadnego bólu, nawet po zniknięciu znieczulenia. Co może być nie tak, a może jednak wszystko jest w porządku? Pozdrawiam

Witam

Prawidłowe gojenie rany po usunięciu zęba trwa między 6 a 8 tygodni. Jeśli jednak nie pokoi Pana ten stan, proszę udać się na kontrolę do stomatologa, a najlepiej do lekarza, ktory wykonywał ekstrakcję zęba

Pozdrawiam
Halina Gabara Bujok