Jak postępować po pęknięciu wrzodu żołądka?

pekniecie wrzodu i leczenie na wlasna reka,powiklania - co dalej? mam spory problem, od lat mialem problemy z zaladkiem, ale nie wielkie, zgaga np. po ciemnym chlebie, zawracanie pokarmu, byl okres jadowstretu przy jenczesnych biegnkach, pozniej to sie uspokoio, stolec czasami normalny, ale cuchnacy. przelewania, wzdety brzuch. nie robilem nic. stracilem prace, nie mialem ubezpieczenie, bralem leki na przeziebienie i czlem bol zaladka i caly czas biegnki, nastepnie po kilk dniach odstawienia, natstapil bardzo mocny bol kluty w okolicach dwnastnicy troche od pepka, bol jak razenie pradem poszedl w prawa grnw strone, czlem zecos tam cieknie jakby,miesnie spiete mocno. bralem bioprazol 20 mg i doszly pieczenia w zasadzie na caly zaladek, tak baralem ponad miesiac, schdlem 8kg. teraz mam wyniki gastroskopii - pisze, ze dno i podwpstem suzwka zanikowa, w ok. przedodzwierdznikowej slzuwka zapalenie z hemosyderyna. usg wyszlo, ze jest oginisko 4mm byc moze polipek, zaladke ciagle piecze i boli, nawet po zwykej wodzie. obawy zaostrzaja sie po lekach ipp, nie wiem co robic, wydajemie sie, ze to od bakterii, ale lekarz ciaglekazemi brac ipp, krew na pylori ujemna, nie wiem co robic...

Szanowny Panie proszę stosować się do zaleceń lekarza, lekarz prowadzący na pewno wie co robi