Jak postępować po uszkodzeniu oka?

Witam tydzień temu coś wpadło mi do oka gdy okulista w szpitalu wyczyścił kazał zakraplać co cztery godziny w wypisie napisał usunięcie ciała obcego . Po trzech godzinach zaczął się ból głowy ioka pojechałem spowrotem do szpitala na izbę przyjął mie inny lekarz i musi że mam uszkodzonom rogowkę i tęczuwkę oraz wielkom erozje . Miałem na tym oku -1,5 a teraz - 5 co robić

szanowny Panie dalsze postępowanie powinien zalecić lekarz przyjmujący w izbie przyjęć