Jak postępować z bólem głowy po silnym uderzeniu?

Mąż kilka dni temu miał wypadek metalowa rura spadła mu na głowę przez co miał guza, bolała go głową w okolicach oczu. Minęło kilka dni i głową zaczęła go boleć znowu. Co robić, gdzie się udać. Mąż nie chętnie chce iść na oddział ratunkowy. Proszę o informację

Dobry wieczór.

Wskazana wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu który po wykonaniu badania podmiotowego i przedmiotowego oceni objawy kliniczne i zleci odpowiednią diagnostykę lub konsultację specjalisty neurologa lub ortopedy.

Szkoda, że Pani mąż nie zdecydował się na SOR na którym miałby konsultację razem z diagnostyką obrazową głowy.

Pozdrawiam