Jak postępować z objawami po omdleniu na słońcu?

Witam. Ponad 3 miesiące temu zemdlałam na słońcu. Na początku podejrzewano udar słoneczny, ale niestety od tamtej pory utrzymują się takie objawy - codziennie zawroty głowy i mdłości, szum w uszach, bardzo często bóle głowy, uczucie takiej „ciężkiej głowy”, czasem pojawiają się mroczki przed oczami, dziwne bicie serca, uczucie niepokoju, suchość w ustach, jest mi słabo, czasem płytkie oddechy, często tez ból brzucha prowadzący do konieczności oddania stolca. Dodam, ze od kilku lat po urazie kręgów szyjnych towarzyszy mi ból kręgosłupa i odkąd pamietam mam zimne dłonie. Miałam już rezonans głowy, który nie wykazał żadnych nieprawidłowości, badania u laryngologa także. Rentgen odcinka szyjnego kręgosłupa - zniesienie lordozy odcinka szyjnego, badania krwi w normie. Przez 2 miesiące przyjmowałam 2x 24mg Histigenu, kilka dni temu po wizycie u neurologa zmieniono mi dawkę na 2x 12 mg Histigenu 5mg Flunarizinum na noc, ale mam wrażenie, ze objawy się po tej zmianie nasiliły. Czy powinnam wrócić do poprzedniej dawki czy poczekać aż organizm się przyzwyczai? Gdzie dalej szukać przyczyny?

Witam,

wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie co do ustalenia dawki leczenia gdyby okazało się, że długi czas oczekiwania na wizytę proszę zamówić teleporadę.

Nic nie stoi na przeszkodzie wykonać usg tt szyjnych z konsultacją angiologa z powodu zawrotów głowy i szum w uszach.

Nie licząc Rtg kręgosłupa szyjnego warto rówież było by pomyśleć nad diagnostyką MR kregosłupa szyjnego który jest najlepszy w diagnostyce od RTG.

Pozdrawiam