Jak postępować ze świądem zmiany skórnej?

Witam, Od 3 lat mam na przedramieniu zmianę skórną. Była to niewielka czerwona plamka. Gdy zdecydowałam się pójść do dermatologa została mi przepisana maść Latricort po której zmiana się powiększyła oraz zaogniła, zaczęła tez swędzieć. Kolejną maścią była maść Tridem, która również nie pomogła. Został pobrany wycinek z ręki jednak wynik ,,obraz nietypowy”. Jestem aktualnie w pracy za granicą, a moja zmiana się znacznie powiększyła i strasznie swędzi. Proszę o pomoc! Co mogę zrobić i gdzie mogę się udać aby ktoś mi pomógł.

Szanowna Pani nie do końca rozumiem pytanie. Pomoże Pani lekarz, więc proszę się do niego udać