Jak powinna wyglądać dieta dla młodego piłkarza?

Dieta dla dla ucznia i piłkarza ( więcej informacji o mnie) Witam, Mam skończone 18 lat i Chciałbym zrzucić trochę kilo, ważę 75 kg i mam 175 cm wzrostu, ale nie wiem jaką dietę mogę stosować gdyż do południa jestem w szkole a po szkole mam trening ( piłka nożna), W szkole jestem do 15.00 a treningi mam 5 razy w tygodniu ( od poniedziałku do piątku) o godzinie 16.30 i trwają po 2 godziny, Proszę o jakieś rozwiązanie bądź wskazówki co mam jeść i do której godziny mogę jeść

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, przed podjęciem decyzji o odchudzaniu proszę zrobić analizę składu ciała ( zawartość tkanki tłuszczowej i mięśni). Przy 5 treningach w tygodniu jest prawdopodobne, że większość stanowią mięśnie.
Dietetyk dopasuje dietę do Pana całkowitej przemiany materii i uwzględni zalecenia dla sportowców.

Dzień dobry. Opracowanie jadłospisu jest nie możliwe bez wizyty u dietetyka , który przeprowadzi z tobą szczegółowy wywiad , dokona analizy składu ciała i ustali cele.