Jak powinno wyglądać postępowanie przy odejściu wód płodowych w 17 tygodniu ciąży?
Odeszły mi zupełnie wody płodowe w 17tc, jestem w szpitalu a lekarz mówi ze czekamy na poronienie bo dziecko nie ma szans a z drugiej strony jest nadzieja ze pekniecie worka owodniowego się zaklei i będzie przybywało wód. Co robić?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Sugeruję dokładnie słuchać zaleceń lekarza prowadzącego, który na bieżąco ocenia pani stan kliniczny oraz stopień rozwoju pani dziecka.