Jak powinno wyglądać postępowanie przy odejściu wód płodowych w 17 tygodniu ciąży?

Odeszły mi zupełnie wody płodowe w 17tc, jestem w szpitalu a lekarz mówi ze czekamy na poronienie bo dziecko nie ma szans a z drugiej strony jest nadzieja ze pekniecie worka owodniowego się zaklei i będzie przybywało wód. Co robić?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję dokładnie słuchać zaleceń lekarza prowadzącego, który na bieżąco ocenia pani stan kliniczny oraz stopień rozwoju pani dziecka.